Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar 2018

Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar

Alışveriş yaptıktan sonra taksitlendirmek istemeyen kişiler için kredi kartları en çok kullanılan tüketici finansman aracıdır. Bankalar, zaman içerisinde kullanıldıkça kredi kartına sahip olan kişilerden kullandıkları kredi kartları için bazı hizmetler karşılığında yıllık kart ücreti adı altında belli bir talepte bulunurlar. Fakat her banka bunun dışında bazı hizmetler doğrultusunda yıllık kart ücreti talep etmeyebilir. Yani müşterilerine aidatsız kredi veren bankalar bulunmaktadır. Bunun için birçok kampanya düzenlenmektedir.

Kredi Kartı Borcu Ne Zaman Avukatlık Olur?

İş Bankasına Ait Maximum Aidatsız Kart

Türkiye İş bankası aidatsız Maximum kredi kartı kullanımında sahibinden herhangi bir ücret alınmaz. Maximum kartın tüm özelliklerini taşır ve yapılan kampanyalardan faydalanma imkanı da sağlanır. En büyük avantaj olarak aidatsız olma özelliği taşır.

İş Bankası Maximum Aidatsız Kart Özellikleri Nelerdir?

Bu kart kullanım sırasında reklamlarda görülen her türlü kampanyadan faydalanılma durumu söz konusudur. Bir şekilde taksitlendirme işlemleri de yapılabilmektedir. Maxipuan kazanma fırsatı da ayrıca verilen avantajlardan birisidir. Aidatsız kredi kartı veren bankalar içerisinde yer alan iş bankası, bu kart ile birçok avantaj sağlamaktadır.

Maximum aidatsız kart, hem ATM, hem de kredi kartı özelliklerine sahiptir. Bu kartın taşınması ile hem banka kartı, hem de kredi kartı kullanım özelliklerine sahip olunabilir. Sadece bu kartın kullanılması ile banka hesapları arasında geçiş imkanı da sağlanmaktadır. Nakit para kullanımlarında 9 taksite kadar bölünerek ödeme seçenekleri de bulunmaktadır.

Akbank Axess Free Aidatsız Kart

Aidatsız kredi kartı veren bankalar içerisinde Akbank’ta bulunmaktadır. Axess Free aidatsız kart, Axess üyeliği olan tüm iş yerlerinden yapılacak alışverişler sonucunda chip-para kazanma şansı bulunmaktadır. Taksitlendirme imkanı da bulunmaktadır. Alışverişlerle ilgili tüm kampanyalar ve tarifeler, ek kart ile sigorta ve nakit çözüm imkanları da bulunmaktadır.

Avantajları

  • Free kart sayesinde otomatik ödeme talimatı verilmek sureti ile her ay faturalar düzenli ödenebilir.
  • Free kart sayesinde anlık, düzenli bir şekilde EFT ve havale talimatları, her türlü aidat ve okul taksitleri ya da kira bedelleri ödenebilir.
  • Peşin alışveriş yapılması durumunda Taksitlendirme imkanı da sağlanabilir.

Özellikleri Nelerdir?

Free kart ile nakit ihtiyacı olduğu zaman evrak ve belge istenmeksizin ve aynı zamanda kefilsiz olarak hızlı para çekme imkanı bulunmaktadır. Ayrıca Taksitle ya da SMS yolu ile de para çekme imkanı vardır. Ayrıca müşteriler, başka bankalara ait kredi kartı borcunu taksitlendirerek transfer şeklinde ödeyebilirler.

Free Aidatsız Kartta Free Bütçem Nedir?

  • Bu uygulama ile kartta ki harcamalar kontrol edilir. Bu yapıldıktan sonra anında SMS ile bilgi verilir.
  • Belirli bir harcama tutarı aylık olarak belirlenir. Bu sınır geçildiği anda SMS ile bilgi verilmesi sağlanır.
  • SMS yolu ile güncel borçlar hakkında bilgi alınabilir.

ING Bank Pegasus Plus Aidatsız Kart

ING bank aidatsız kredi kartı veren bankalardan olup kart, Bonus kartın her türlü avantajlarından yararlanılmasını sağlamaktadır. Yapılacak bütün harcamalar sonucunda %1 oranında Uçuş Puan kazanılması mümkün olmaktadır. Pegasus Havayolları uçuş yapılma durumunda %2 Uçuş Puanı kazanmak mümkün olmaktadır. Ek taksit özelliği de bulunmaktadır. Anlaşmalı iş yerleri ile yapılan işlemler sonucunda farklı avantajlarda verilmektedir.

Garanti Bankası Bonus Flexi Aidatsız Kart

Flexi kart yıllık kart ücreti olmadan kullanılan bir karttır. Flexi kart ile çokca bonus kazanmak mümkün olmaktadır. Alışverişlerin sonucunda taksietlendirme ya da taksit erteleme gibi avantajlardan faydalanmak da mümkün olabilmektedir. Yapılan harcamalar sonucunda ekstra bonus kazanma imkanı da bulunmaktadır.

Yapı Kredi Bankası World Eko Aidatsız Kart

Temassız özelliğe sahip olan World Eko Kart, üye iş yerleri ile yapılan işlemlerde taksit imkanları sunmaktadır. Sunulan ödeme kartı talimatı sayesinde işlemler hızlı bir şekilde ilerlemektedir. Yapılan alışverişlerde wordpuan biriktirme imkanı bulunmaktadır.

Finansbank Fix Aidatsız Kart

Aidatsız olması ile birlikte yurt içi ve yurt dışında hızlı bir alışveriş imkanı da sunmaktadır. Temassız kullanım özelliğine sahiptir. Cardfinans nakit yerine kullanma ve taksitli alışveriş imkanına da sahiptir.

HSBC Bank HSBC Concept Aidatsız Kart

Aidatsız kredi kartı veren bankalardan birisi olan HSBC bank, Concept kredi kartı ile yıl boyunca kart ücreti ödemeden faydalanılabilecek bir karttır. Alışverişlerde ek taksit, taksit erteleme ile nakit puan işlemleri de sunulmaktadır.

Odeabank Bank’O Aidatsız Kart

İnternette rahatlıkla alışveriş yapmak için güvenilir bir karttır. Nakit ihtiyacı olan kişiler, nakit avans çekerek işlemlerine devam edebilirler. Çok çeşitli kampanyalar ve taksit erteleme gibi pek çok özelliğe de sahiptir.

Daha önce yayınladığımız Tatil Kredisi Veren Bankalar başlıklı yazımızda bir çok bankayı sizler için araştırdık. İncelemenizi tavsiye ederiz.

Bir Cevap Yazın