Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar 2020

aidatsız kredi kartları

Kredi kartları en çok kullanılan tüketici finansman aracıdır. Kart aidatı olmayan kredi kartları ve bu kartları veren bankaları yazımızdan inceleyebilir, sizin için en iyi aidatsız kredi kartını seçebilirsiniz. Eskiden aidat, kredi kartları ve bankalar için kaçınılmaz bir durumdu. Ancak günümüzde böyle bir zorunluluk kalmadı. Yeni çıkan yasa nedeni ile bankalar aidatsız kredi kartını çıkarma mecburiyetinde kaldılar.

Aidatsız olarak çıkarılmış olan bu kredi kartlarının müşterilere sunduğu birçok avantaj da yer alıyor. Eğer sizde aidatsız kredi kartı isterseniz o zaman müşteri hizmetleri aracılığı ile ya da internet aracılığı ile başvuruda bulunmanız mümkündür. Bu kredi kartlarının sunduğu en büyük avantaj tüketici için masrafsız olarak kullanılabiliyor olmasıdır.

Aidatsız Kredi Kartı Nedir?

Kart aidatı bankalar tarafından yılın belirli dönemlerinde, genellikle altı ayda bir olacak şekilde müşterilerden kesilen bir ücrettir. Bu ücreti almayan bankaların verdiği kartlara ise genel olarak aidatsız kredi kartı deniliyor. Aidatsız kredi kartı veren bankalar birçok avantajı da müşterilerine sunmaktadır. Şimdi tüm bu bankaları ve kredi kartlarını hep beraber inceleyelim.

İş Bankasına Ait Maximum Aidatsız Kart

Türkiye İş Bankası da Maximum aidatsız kart kart veren bankalardan biridir. Müşterilerine maxi puan ve taksit imkanı tanır. Tek çekim olarak yapılan işlemler için sonradan taksitlendirme tanır. Ödemelerin ertelenmesi işlemi de sunulur. Aynı zaman da nakit avans seçeneği de vardır.

İş Bankası Maximum Kart Özellikleri

Bu kart kullanım sırasında reklamlarda görülen her türlü kampanyadan faydalanılma durumu söz konusudur. Bir şekilde taksitlendirme işlemleri de yapılabilmektedir. Maxipuan kazanma fırsatı da ayrıca verilen avantajlardan birisidir. Aidatsız kredi kartı veren bankalar içerisinde yer alan iş bankası, bu kart ile birçok avantaj sağlamaktadır.

Maximum aidatsız kart, hem ATM, hem de kredi kartı özelliklerine sahiptir. Bu kartın taşınması ile hem banka kartı, hem de kredi kartı kullanım özelliklerine sahip olunabilir. Sadece bu kartın kullanılması ile banka hesapları arasında geçiş imkanı da sağlanmaktadır. Nakit para kullanımlarında 9 taksite kadar bölünerek ödeme seçenekleri de bulunmaktadır.

Akbank Axess Free Aidatsız Kart

Aidatsız kredi kartı veren bankalar içerisinde Akbank’ta bulunmaktadır. Axess Free aidatsız kart, Axess üyeliği olan tüm iş yerlerinden yapılacak alışverişler sonucunda chip-para kazanma şansı bulunmaktadır. Taksitlendirme imkanı da bulunmaktadır. Alışverişlerle ilgili tüm kampanyalar ve tarifeler, ek kart ile sigorta ve nakit çözüm imkanları da bulunmaktadır.

Axess Free Aidatsız Kart Avantajları

  • Free kart sayesinde otomatik ödeme talimatı verilmek sureti ile her ay faturalar düzenli ödenebilir.
  • Free kart sayesinde anlık, düzenli bir şekilde EFT ve havale talimatları, her türlü aidat ve okul taksitleri ya da kira bedelleri ödenebilir.
  • Peşin alışveriş yapılması durumunda Taksitlendirme imkanı da sağlanabilir.

ING Bank Pegasus Plus Aidatsız Kart

ING bank aidatsız kredi kartı veren bankalardan olup kart, Bonus kartın her türlü avantajlarından yararlanılmasını sağlamaktadır. Yapılacak bütün harcamalar sonucunda ING Bank Pegasus Plus kartları ile uçuş puanı kazanmak mümkün olmaktadır. Ek taksit özelliği de bulunmaktadır. Anlaşmalı iş yerleri ile yapılan işlemler sonucunda farklı avantajlarda verilmektedir.

Garanti Bankası Bonus Flexi Aidatsız Kart

Garanti bankasının da yıllık kart ücreti olmayan kartı bulunuyor. Bonus Flexi aidatsız olarak sunulan bir kart şeklidir. Kart taksitlendirme, ödemenin erteleme seçeneği, ek bonus olanağı ve nakit avans seçeneği sunulan avantajlardır.

Yapı Kredi Bankası World Eko Aidatsız Kart

Aidatsız olarak kart sunan bankalardan biri de Yapı Kredi bankasıdır. World Eko kart müşterilerine hem taksit seçeneği hem de World puan fırsatı sunar. Müşterilerin belli bir oranda harcama yapmaları durumunda temassızlık özelliği tanımlanır. Aynı zaman da nakit avans olanağı da vardır.

QNB Finansbank Fix Aidatsız Kart

QNB Finansbank bankasının aidatsız CardFinans Fix kartının sağladığı avantajlar vardır. Borçları taksitlendirme fırsatı sağlar, ödemelerin ertelenmesini sağlar. Birçok indirim kampanyası yer alır. Para puan fırsatı sunarak müşterilerine birçok konuda yardımcı olur.

HSBC Bank HSBC Concept Aidatsız Kart

Aidatsız kredi kartı veren bankalardan birisi olan HSBC, Concept kredi kartı ile yıl boyunca kart ücreti ödemeden faydalanılabilecek bir karttır. Alışverişlerde ek taksit, taksit erteleme ile nakit puan işlemleri de sunulmaktadır.

Odeabank Bank’O Aidatsız Kart

Odeabank aidatsız Bank’O Card birçok avantaj sunar. Sürpriz kampanyaları, internette güvenli alışveriş, taksitli avans avantajları bulunur. Nakit ihtiyacı olan kişiler, nakit avans çekerek işlemlerine devam edebilirler. Çok çeşitli kampanyalar ve taksit erteleme gibi pek çok özelliğe de sahiptir.

Sitemizde bulunan kredi kartları bölümünden güncel diğer rehber içerikleri inceleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu