Abank Kredi Başvurusu 2018

abank-kredi-basvurusu

Abank Kredi Başvurusu 2018

Abank kredi başvurusu yapmak için çok fazla seçeneğinizin olması söz konusudur. Bireysel müşterilerin değil de daha çok kurumsal müşterilerin tercih etmiş olduğu bir banka olduğu için; bireysel kredi alımlarının arttırılması üzerine bazı kampanyaları sunmayı ihmal etmiyorlar. Abank üzerinden kredi almak için illa ki banka müşterisi olmanıza gerek yok. İster Abank müşterisi olun isterseniz de olmayın, tüm kredilere başvurma ve anında cevap alma hakkına sahip olursunuz.

SMS Kredi Nedir, Özellikleri Nelerdir?

Abank Kredi Başvurusu‘nu SMS ile yapabilirsiniz! SMS kredisi alabilecek olan müşterilerin mutlaka kredinin maksimum olarak; 40.000 TL’ye kadar çıkarılabileceğini unutmamaları gerekir. Bunun yanında kredinin diğer bazı özellikleri ise;

  • Otuz altı aya kadar uzatılabilecek olan vade seçenekleri,
  • Herhangi bir kefil ihtiyacı dahi olmadan başvuru yapma hakkı,
  • Herhangi bir evrak vermenize gerek kalmadan ve işlemler uzamadan hemen krediye sahip olmak, olarak belirtilebilir.

Tüm Bankaların Kredi Başvuruları İçin Tıklayın.

KREDİ yazıp boşluk bırakmalı ve hemen ardından da TC kimlik numaranızı yazmalısınız. SMS numarası ise; 4055 olarak belirlenmiştir. Bilgilerinizi 4055 numaralı SMS hattına gönderdiğiniz halde, kredi başvuru talebiniz alınmış olur. Kredi başvuru sonucunuzun maksimum beş dakika içerisinde SMS şeklinde cep telefonunuza geldiğini göreceksiniz. Herhangi bir olumsuz sonuç ile karşılaşmanız halinde, kredi limitiniz ile alakalı bir sorunun ortaya çıktığını da unutmamakta fayda vardır.

Abank Kredi Başvurusu sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilir ve Abank Kredi Başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi başvurunuzun onaylanması halinde, en yakın Abank şubesine gitmeli ve geriye kalan tüm işlemlerinizi tamamlamalısınız.

Daha önce yayınladığımız Fibabanka Kredi Başvurusu yazımızda Fibabanka Kredi Başvurularıyla alakalı bilgiler yer almaktadır. Fibabanka Kredisini değerlendirmenizi öneririz.

2 Yorum Yapılmış “Abank Kredi Başvurusu 2018”
  1. Serpil
  2. Serpil

Bir Cevap Yazın