Sigortasız Kişiye Kredi Veren Bankalar 2017


Sigortasız Kişiye Kredi Veren Bankalar 2017

Kredibilgisi.net olarak Sigortasız Kişiye Kredi Veren Bankalar sorusunu cevaplıyoruz. Krediler hem orta gelir hem de üst gelir sahipleri için son derece avantaj sağlayan ve ekonomik anlamda rahatlatan bir durum sunmaktadır. Ev almaktan, araba almaya veya ihtiyaç kredisine kadar birçok farklı ekonomik ihtiyaçta ilk başvurulan sistem kredi çekmek olmaktadır. Fakat kredi çekmenin de belli başlı kriterleri bulunmaktadır. Bunlardan ilki ise kişinin sigortalı olmasıdır. Peki, sigortasız kredi nasıl çekilir?

sigortasiz-kisiye-kredi-firsatlari
Sigorta, krediler ve bankalar için oldukça önemli bir ‘detay’ ve ‘zorunluluk’. Günümüzde bu konuda çalışma yapan pek çok banka var ve önemli olan ‘garantili şekilde’ kredi hizmeti vermek olduğu için, bankalar kendilerini garantiye alıyor. Sigortasız kredi nasıl çekilir sorusunun yanıtı da aslında burada gizli diyebiliriz değerli arkadaşlar. Sigorta konusunda bankanın müşterisine olan güveni yoğun olabiliyor. Ama bazen hukuksal ve kurumsal detaylar devreye giriyor ve bu da işi ciddi anlamda yorabiliyor.

Kredi çekme aşamalarında banka ilk olarak aylık gelire, sigorta primlerinin ödenip ödenmediğine ve kredi notlarına bakmaktadır. Bu değerler gerekli olan seviyeyi taşıyorsa hemen kredi alabilme imkanı bulunmaktadır. Fakat bazı durumlarda sigorta olmadan da kredi alabilme imkanı bulunmaktadır. Bankalar arasında ufak farklılıklar bulunsa da tüm bankaların kredi verme işlemleri hemen hemen aynı olmaktadır.

Bankaların en çok kazanç sağladığı ürünlerden olan kredi hizmeti, ihtiyaçlara karşılık veren bir hizmettir. Bu hizmeti doğru kullanmak ve verimli kullanmak, elbet ki hepimizin istediği bir detaydır. Peki ama sigorta olmadan kredi çekilmesi mümkün mü? Hangi banka sigortasız kredi verir? Gelin bu soruların cevaplarını hep birlikte inceleyelim.

İpotek Karşılığı Sigortasız Kredi Çekmek

Sigorta primleri ödenmeyen kişiler için mal varlığı veya kira gelirleri üzerinden kredi imkanları sağlanmaktadır. Özellikle kira gelirleri olan kişiler bu gelirlerini belgeledikleri takdirde istediği miktarda ihtiyaç kredisi alabilmektedir. Normal şekilde alınabilecek olan bu kredilerin ödemeleri ve aylık süreçleri de normal kredi alma şekli üzerinden hesaplanır ve sigortası olmayan kişiler için de bu şekilde kredi imanı sunulur.

Kredi almak isteyen fakat sigortası olmayan kişiler için diğer bir seçenek ise taşınmaz malları üzerinden ipotek ile kredi çekebilme imkanının olmasıdır. Ev, arsa veya tarla gibi taşınmazlar bankaya teminat olarak sunulmakta ve bu sunulan taşınmazların değerlerinin ölçüsünde kredi çekebilme olanağı bulunmaktadır. Sigortasız Kişiye Kredi Veren Bankalar müşterilerinden bu kriterleri istemektedir.

Sigortasız Kredi Çekmek İçin Gerekli Olan Belgeler

Aylık ödemeleri ve kredi ödeme süreçleri aynı şekilde gerçekleşen bu işlemler sonucunda aynı zamanda aylık geliriniz ve krediyi nasıl ödemeyi düşündüğünüz de belirtilmeli ve bu şekilde kredi alma imkanınız bulunmaktadır.

Krediler her kesimden insan için rahatlatıcı ve son derece de işlevsellik sağlayan hizmetlerdir. Kredi çekerek insanlar ellerini rahatlatmakta ve toplu para ile tüm ihtiyaçlarını karşılamakta ve kredi taksitlerini de daha düşük miktarlar ile ödeyip ekonomik krizden daha çabuk şekilde kurtulmaktadırlar. Sigortasız kredi veren bankalar arasında birçok banka bulunmakla birlikte bu bankalar arasında özellikle faiz oranlarına ve kredi masraflarına bakmak daha doğru olacaktır.

Sigortasız Kişiye Kredi Veren Bankalar Hangileri

Sigortasız kredi veren bankalara baktığımız zaman, karşımıza ilk olarak reklamlarda gördüğümüz bankalar çıkıyor. Eğer sigortasız kredi çekmek istiyorsanız, kredi notunuzun yüksek olması ve bankaya somut veriler sunmanız gerekiyor. Yani bir iş adamıysanız ya da işiniz gelirinizi garantiler niteliklerde ise (örneğin memurluk gibi), o zaman bankanızın size olan güveni artacağı için bu konuyu bankanız ile özel olarak konuşabilir ve iştirakler aracılığı ile çözebilirsiniz. Bunun için öncelikle kredi çekmek istediğiniz bankaya gidip, bu konuyu görüşmenizi öneriyoruz. Çünkü bankalar, bazı müşterilerine sigortalı kredi verirken, bazı müşterileri için sigortasız kredi imkanı da sağlayabiliyor. Bu da masraf olarak düşük bir tutar kar elde etmenizi sağlıyor diyebiliriz.

Bankaların sigorta şartı olmadan aradığı kriterleri sağladığınız takdirde aşağıdaki bankalardan kredi çekebilmeniz mümkündür. Sigortasız kişiye kredi veren bankaları aşağıda derledik.
Yapı Kredi Bankası Sigortasız Kredi

Yapı Kredi bankası ülkemizde köklü ve önemli bankalar arasındadır. Gerekli kriterler sağlandığında sigortasız kişiye kredi verebilen Yapı Kredi Bankasına kredi başvurusu için tıklayınız.

Denizbank Sigortasız Kredi Fırsatı

Eğer sigortanız yok fakat kredi çekmek istiyorsanız değerlendirmeniz gereken bankalardan birisi Denizbank’tır. Denizbank da diğer bankalar gibi belli başlı kriterlere önem vermektedir. Denizbank kredi başvurusu için tıklayınız.

QNB Finansbank Sigortasız Kredi İmkanı

Ülkemizde uzun yıllardır faaliyetlerini sürdüren ve 2016 yılında yeni adıyla QNB Finansbank olan bu bankadan da sigortasız kişilere kredi imkanları sunulmaktadır. Değerlendirmenizi tavsiye ederiz. QNB Finansbank kredi başvurusu için tıklayınız.

ING Bank Sigortasız Kredi

Sigortanız yok ama nakit desteğine ihtiyacınız varsa, son olarak tavsiye ettiğimiz banka ING Bank’tır. ING Bank’a gerekli koşulları sağladığınız takdirde sigortasız olarak kredi imkanlarından faydalanabilirsiniz. ING Bank kredi başvurusu için tıklayınız.

 
 

19 Yorum

 1. Acil krediye ihtiyacım var Ankaradan nurseli benn teşekkürler

 2. acil kredi lazım çok acil

 3. sigortasız çalışıyorum krediye ihtiyacım var destek bekliyorum teşekkürler

 4. Selamlar ismim raşit sigortasız kredi çekmek istiyorum. Gelir seviyem iyi durumdadır kredi ödeyecek durumum var. İnşallah güzel bir anlaşmayla kredi imkanlarından yararlanmak istiyorum

 5. Merhaba, ben cemile. Sigortasız işte çalışmaktayım ve kredi çekmek istiyorum. Kredi veren bankalar ile görüşmek istiyorum.

 6. Yıl kredi teklif sonu. Bende sigortasız kredi çekmek istiyorum acil yardım

 7. Bir işletme kredisi mi arıyorsunuz? bireysel kredi, ev kredisi, araba kredisi, öğrenci kredi, borç konsolidasyonu kredi, teminatsız krediler, risk sermayesi, gibi pek çok kredi çektim bende.

 8. bankaci says:

  Ustunuzu basinizi duzgunce giyinip en cok kullandiginiz bankaniza gidin durumunuzu anlatin kredinizi alin bankanin size vermeyecegi kredi yoktur siz istemesini bilin yeter…

 9. Bir kredi ihtiyacınız mı var ?

 10. Hasan Turan says:

  Bu bankaları anlamak çok zor o kadar gelirim var bir türlü kredi çekemiyorum sigortasız olduğum için. Yardım lazım kredi için

 11. Sigortasız çalışıyorum krediye ihtiyacım var hangi bankayla çalışabilirim. Yardımcı olmanızı istiyorum.

 12. Sigortasız kredi cekmek istiyorum

 13. Sigortasız bir işteyim kredi çekmem gerekiyor aylık gelirim yüksek sayılır ödemelerimde sıkıntı olmaz

 14. Sigortasızım ama aylık gelirim iyi durumda. Nerden baksak 2500 tlye yakın gelirim var. Sigortasız kredi nasil cekebilirim bankalar bu konuda kolaylik sağlamalı

 15. Bugüne kadar çok fazla bankayla çalışmadım ve şuanki işimde sigortasız çalışıyorum. nasıl kredi alabilirim çok acil kredi lazım

 16. Sigortasız çalışıyorum gelirim 1800-2000 arası. Sigortasız kredi çekmek istiyorum kendi üzerime ev ve araba var.

 17. Sigortasızım kredi çekmek istiyorum ipotek gösterebilecek durumum var

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*