En Kolay Kredi Veren Bankalar 2016

En Kolay Kredi Veren Bankalar 2016

en-kolay-kredi-veren-bankalar

Kredibilgisi.net olarak En kolay kredi veren bankalar hangileri sizler için açıklıyoruz. Bankalar arası rekabet ve yeni bankaların açılması gibi etkenler kredi verme konusunda bankaların davranışlarını değiştirmektedir. Yeni açılan ve müşteri sayısı düşük olan bankalar kredi verme konusunda çok esnek olmakta ve kolay kredi vermektedir. Kredi notu yüksek olan kişilerin kredi onayı alması zaten kolaydır. Ancak kredi notu düşük olan kişiler de farklı şekillerde, farklı bankalara başvuru yaparak kredi alabilirler. En kolay kredi veren bankalar yeni açılan ve müşterisi az olan bankalar ve rekabetten dolayı kolay kredi verme davranışı gösteren büyük ve eski bankalardır.

Günümüzde birçok kolay kredi seçeneği bulunmaktadır. Bankalar kolay kredi seçenekleri ile birbirleri ile yarışmaktadırlar. Bu da tabi ki tüketicilerin işine yaramaktadır. Her yıl yeni kredi kampanyaları oluşturan banklar farklı seçenekler sunmaktadır. Bankaların kredi verme kolaylığı bankadan bankaya değişirken, kredi notu belirleyici olmaktadır.

Hangi Banka Daha Kolay Kredi Veriyor?

Finansbank kredi verme konusunda çok daha esnek bir banka,  kredi başvurularında gelir durumunu belirleyen bir belge ile kredi verebiliyor. Kredi onayı konusunda Odeabank ve Şekerbenk da kolay onay veren bankalar arasında yer alıyor. Kredi başvurusunda önemli olan sizin bankalar arasında iyi bir araştırma yapmanızdır. Bankalardan teklif alarak karşılaştırma yapabilirsiniz. Banka kredi kampanyalarını değerlendirerek kredi başvurusu yapmanız yararlı olacaktır.

Kolay kredi veren banka arayışınızı gerçekleştirirken, kredi tutarınızı değiştirerek de kredi almanızı kolaylaştırabilirsiniz. Eğer bir kredi tutarı onay almıyorsa daha düşük bir tutar ile yeniden başvuru yapabilirsiniz. Kolay kredi veren bankalar bile onay konusunda sıkıntı yaratabilir. Kredi notunuz ve geçmiş ödeme performanslarınız bu durumda çok önemli oluyor. Düşük faiz ve uzun vade oranları ile kredi almak için bankaların kredi kampanyalarını araştırmalısınız. Kredi onayı bankadan bankaya hatta şubeden şubeye değişiklik gösterebilir. Bankaların hedeflediği kredi oranını tutturmaları için kredi notu düşük kişilere de kredi verdikleri görülmektedir. Düşük faiz ve uzun vade ile kredi veren ve kolay kredi onayı alabileceğiniz bankalar;

 
Aramalar:
 

1 Yorum

  1. Kredi almak istiyorum en kolay hangi bankalar veriyor

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*